top of page

ELEKTRO PROJE

Faaliyet gösterdiğimiz çeşitli sektörlerde Elektrik danışman, danışmanı, danışmanlık; elektrik müşavir, müşavirlik; elektrik tesisat projesi, proje; uygulama, taahhüt, yüklenici, yapım, malzeme tedarik; şalt malzeme; pano, pano tasarımı, pano imalatı paratoner tesisatı; yıldırımdan korunma ve topraklama tesisatı, topraklama ölçümü , raporlanma; temel topraklama; trafo, transformatör, trafo işletme sorumluluğu; jeneratör, UPS, kesintisiz güç kaynağı, dizel elektrojen grubu; akü, akü şarj istasyonları; güneş enerjisi, bio enerji, bio kütle; enerji üretim, iletim, dağıtım, enerji nakil hattı enh, elektrik tesisatı; elektrik danışmanlığı; elektrik sistemleri; elektrik işleri, led aydınlatma, çevre aydınlatma, sokak aydınlatma, cadde aydınlatma, iç mekan aydınlatma, dış mekan aydınlatma, dekoratif aydınlatma, elektrik uygulama firması; elektrik taahhüt firması; emo üyesi, işletme sorumlusu, işletme sorumluluğu; elektrik ölçümleri elektrik ölçüm ve raporlaması topraklama ölçümü swallow enerji nakil hatları işletme sorumluluğu otel tesisatı; OG hattı; AG hattı; OG AG tesisatı; OG sistemler AG sistemler, metal muhafazalı modüler hücreler; buşing, kablo, kablolar, alt yapı tesisatı, elektrik alt yapı tesisatı, elektrik besleme hatları, ag kolon hatları, sortiler; data sistemleri, kamera sistemleri, duafon diafon, merdiven otomatiği, acil aydınlatma, acil aydınlatma tesisatı, acil yönlendirme, acil yönlendirme tesisatı, exıt, merkezi saat tesisatı, televizyon sistemleri, tv anten tesisatı, uydu anteni, tv anten tesisatı, uydu anten tesisatı, alarm tesisatı, yangın alarm tesisatı, iyonize duman dedektörler, yangın ihbar butonu, sireni, optik duman dedektörü, elektronik sistemler tesisatı, elektronik sistemlerin kurulumu ve devreye alınması gibi belirli hizmetleri üstleniyoruz. ELEKTRO PROJE ekibi ihtiyaçlarınızın basit ya da karmaşık olduğuna bakmaksızın kalıcı çözümler üretecek uzmanlık ve deneyime sahiptir.

Elektrikli Sistem Tasarımı

Büyük ölçekli mühendislik projeleri genellikle Elektrikli Sistem Tasarımı gerektirmektedir. Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmemizin bir sonucu olarak, bu hizmeti ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize sağlıyoruz. Ekibimiz farklı çalışma koşullarına kolaylıkla uyum sağlar ve çevreye verilecek zararı minimum düzeyde tutmak için gerekli tüm çevresel faktörleri dikkate alır.

Circuit Board

Elektrikli Sistem Testi

ELEKTRO PROJE olarak üstlendiğimiz çoğu projede güvenliğin sağlanması açısından Elektrikli Sistem Testi hayati önem taşımaktadır. Elektrik Mühendisliği Firması sıfatı ile yürüttüğümüz tüm mühendislik projelerinin güvenli, sağlam ve kalıcı olarak tamamlanması Elektrikli Sistem Testi sayesinde mümkün olur.

Electricity Station

Yenilenebilir Enerji Santrali Kurulumu

ELEKTRO PROJE farklı sektörlerin değişen zorluklarına donanımlı ve uzman mühendislik ekibiyle yanıt vermektedir.

buygreenenergy.jpg

Elektrikli AG Tesisatı

ELEKTRO PROJE 1kV altı elektrik tesisatı  uygulamalarında rakip tanımayan tecrübesini maddi kazançdan çok toplumsal ve ülke çıkarlarının ön planda tutulmasından yana kullanmaktadır.

Cable.jpg

Enerji OG Tesisatı

ELEKTRO PROJE 1kV üstü tüm sistemlerde kullanılan Trafolar, Modüler Hücreler, Kompanzasyon Bataryaları, 31,5kV XLPE Kablolar, kesiciler, ayırıcılar, buşingler, izolatörler, sba beton direkli Enerji Nakil Hatları ENHler, swallow iletkenler ve benzeri nice malzemenin her birinin milli servet olduğunun farkındadır ve tüm proje tasarımlarında mümkün olan en az meteryali kullanarak doğru uygulamanın yapılmasına özen gösterir.

Trafo_1_Direk_Tipi.png

Elektronik Zayıf Akım Sistemleri

Elektro Proje Zayıf akım sistemlerinin alt yapı imalatı yapımından, devreye alınmasına kadar olan tüm süreçlerde çözüm odaklıdır.

Circuit Board

İşletme Sorumluluğu ve Danışmanlık

MAHMUT ÜNVER olarak üstlendiğimiz tüm danışmanlık hizmetlerine bağlı olarak tesisin güvenli, sağlam ve kalıcı olarak yarınlara aktarılmasının sorumluluğunu alıyoruz.

danismanlik.jpg

Topraklama ve Yıldırımdan Korunma Tesiastı

Işık hızına yakın hıza sahip olan elektrik enerjisinin kullanıma sunulması bilgi ve tecrübe ister... Aksi halde aydınlandığınız da çok geç kalmışsınızdır.

elektro-logo.jpg

Jeneratör ve UPS Tesisatı

Elektro Proje kesintisiz ve sürekli elektrik enerjisinin kullanımı için emin eller.

jeneraör.jpg
Hizmetler: Hizmetlerimiz
bottom of page